ریشه اصلی
ارسال رایگان کتاب در شهر تهران

ارسال رایگان کتاب در شهر تهران

بانک کتاب گیتامهر

معرفی بزرگترین سایت ارسال کتاب

بانک کتاب گیتامهر یکی از بزرگترین توزیع کنندگان کتاب در کل کشور می باشد که هدف اصلی آن ارسال رایگان و تحویل رایگان کتاب می باشد. این فروشگاه که چند دهه فعالیت خود را توسط جناب آقای طلایی آغاز کرده اکنون بزرگترین بانک کتاب تهران واقع در میدان انقلاب می باشد. ارسال رایگان کتاب از بزرگترین محاسنی است که این فروشگاه کتاب را معروف کرده است. 

فروشگاه اینترنتی کتاب

ارسال رایگان کتاب

برای راحتی بیشتر حال مشتریان گرامی خدمات ویژه ای در نظر گرفتیم در راستای ارسال کتاب به صورت پستی و یا از طریق پیک که در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز برسد و بتوانند از آن استفاده نمایند. افرادی که خواستار دریافت کتاب در داخل تهران می باشند باید مطلع باشند که کتاب آنها در کمتر از 2 ساعت بدست آنها می رسد و آنهایی که در شهرستان ها سکونت دارند در کمتر از 24 ساعت کتاب مورد نظر خود را دریافت می کنند. ارسال رایگان کتاب یک روش فروش دو سر سود برای خریدار و بانک کتاب گیتامهر می باشد. چرا که پیک گیتامهر فقط مخصوص یک خریدار حرکت نمی کند بلکه با توجه به اینکه تعداد درخواست زیاد است در هر بار رفت و آمد تعداد زیادی کتاب را به دست خریداران آنها می رساند. از باب دیگر، خریدار هم بدون نیاز به رفت و آمد های پر هزینه کتاب درسی یا غیر درسی خود را دریافت می کند (درب منزل)

ارسال رایگان کتاب

خرید کتاب

مشتریان عزیز میتوانید برای راحتی حال خود و صرفه جویی در وقت خود و کاهش مراجعات حضوری به فروشگاه کتاب گیتامهر از طریق وب سایت و فروشگاه اینترنتی این مجموعه اقدام به خرید کتاب مورد نظر خود نمایند. خرید به دو صورت انجام می شود. عده ای وقتی به تکمیل سفارش خود در سایت گیتامهر می رسند پرداخت در محل را انتخاب می کنند. در اینصورت آنها باید هزینه خود را درب منزل به پیک مربوطه تحویل دهند. عده دیگری گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب می کنند. این دسته افراد چند مزیت نسبت به دسته اول دارند:

  1. اول اینکه درب منزل معطل کشیدن کارت و پرداخت نمی شوند.
  2. دوم اینکه از تخفیفی که فقط شامل پرداخت کنندگان آنلاین هست بهره مند می شوند.
  3. در ارسال کتاب در اولویت لیست ارسالی قرار می گیرند و کتاب زودتر بدست آنها می رسد.

ارسال رایگان کتاب

مساله دیگری که برای ارزش نهادن به انتخاب مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم ارسال رایگان کتاب برای همشهریان عزیز تهرانی می باشد. در صورتی که شما ساکن شهر تهران باشید تمامی کتب از طریق بانک کتاب گیتامهر به صورت رایگان در مدت بسیار کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

کتاب ، خرید کتاب ، بانک کتاب ، ارسال کتاب به شهرستان ، خرید اینترنتی کتاب ، گیتامهر ، کتاب خوانی ، کتاب الکترونیکی ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، فروشگاه آنلاین کتاب
تگ ها
اخبار
آخرین محصولات