ریشه اصلی
خرید اینترنتی کتاب - بانک کتاب غیر درسی و درسی

خرید اینترنتی کتاب - بانک کتاب غیر درسی و درسی

مجموعه ای کامل از همه کتاب های کلیه انتشاراتی ها

به منظور پیدا کردن کتبی که لازم دارید اعم از بانک کتاب غیر درسی و درسی  دیگر نیازی نیست که همه سایت ها را زیر و رو کنید یا راه پر زحمت تر را امتحان کنید که مراجعه حضوری به کتاب فروشی ها داشته باشید که توی ترافیک اذیت شوید و وقت خود را تلف کنید که حالا ببینید کتاب مورد نظرتان موجود باشد یا نباشد.

بانک کتاب گیتامهر این مشکل را رفع نموده و جهت دسترسی  به مجموعه کامل و جامع و بانک کتاب غیر درسی و درسی و کتب تمام انتشارات ها تنها لازم است که به سایت  gitamehr.ir رجوع نمایید و کتابی را که لازم دارید با مناسب ترین قیمت  خریداری کرده و آن را با خیالی آسوده جلوی درب منزل به راحتی تحویل بگیرید.همانطور که گفتیم بانک کتاب گیتامهر بانک کتاب غیر درسی هم است و این نکته لازم به ذکر است که کتاب‌ غیردرسی در حقیقت سهل و آسانکننده یادگیری و آموزش هستند. کتاب‌ های غیر درسی، دانش‌آموزان را به انجام فعالیت و تحقیق کردن های بیشتری  تشویق می نماید و دو قوه تفکر، استدلال و جامع‌نگری تقویت کننده آنها می باشد.

هرچند که امروزه در بیشتر نظام‌های آموزشی جهان،کتاب‌ درسی اجایگاه ویزه ای را دارند اما به منظور بهبود و پیشرفت کردن سطح علم و دانش و آگاهی دانش آموزان این نیاز حس میشود که درفرآیند آموزش کتاب‌ غیردرسی هم ابکار گرفته شود. همچنین، وجود کتابخانه‌های آموزشگاهی روی میزان استفاده از کتابهای غیردرسی اثرگذار است و در ادامه پژوهشهای داخل و خارج از کشور که تاکنون به بررسی  این مسائل پرداخته اند مرور می شوند.

 

بانک کتاب غیر درسی

 

چنانجه که کتاب درخواستی شما در سایت بانک کتاب گیتامهر ثبت نشده باشد این امکان را دارید که از منو درخواست کتاب ، اسم کتاب مورد نظر خود را به همراه یک شماره تماس در فرم درخواست کتاب ثبت کنید.همکارهای ما در بانک کتاب گیتامهر کتاب شما را آماده می نمایند و جهت هماهنگ کردن نحوه ارسال با شمره ثبت شده شما تماس میگیرند.

نحوه ارسال کتاب بانک کتاب گیتامهر:

ارسال کتاب داخل تهران به صورت رایگان صورت میگیرد.

ما خوشحالیم که توانستیم با تمهیدات لازم کتاب های خریداری شده از سوی شما مشتریان عزیز در تهران را در کوتاهترین زمان به آنها نیز تحویل دهیم که این به این معناست که زمانی که خرید آنلاین و یا تلفنی انجام  دادید حداکثر پس از ۱ الی ۲ روز کاری بعد از ثبت درخواستت کتاب آن را تحویل بگیرید.

ارسال دیگری که در شهر تهران انجام میدهیم ارسال کتاب با پیک بادپا میباشد.

چنانچه که سفارش کتاب خود را قبل از ساعت 17 ثبت کنید این امکان برای شما وجود دارد که  کتاب خود را  با پیک بادپا  ظرف مدت 2 الی 3 ساعت جلوی درب منزل تحویل بگیرید. کتاب هایی هم که بعد از ساعت 17 در سایت با پیک بادپا ثبت میشوند فردای آن روز کتاب برای آنها فرستاده میشود.

ارسال کتاب با پست پیشتاز 

سفارشات شهرستان بعد از پرداخت هزینه از سوی مشتری با پست پیشتاز برای آنها ارسال می گردد. این کتاب های ثبت شده ظرف مدت 5 روز کاری ارسال میشود و به دست مشتریان می رسد.

نحوه پرداخت هزینه:

1-پرداخت آنلاین: همانطور رایج ترین روش پرداخت ، پرداخت های الکترونیکی میباشد که میتوانید پس از اتصال به درگاه بانکی مبلغ کتاب را به شکل آنلاین پرداخت نمایید.

2-پرداخت جلوی درب منزل (ویژه مشتریان شهر تهران): بعد از تحویل کتاب مبلغ را به ماموران ارسال پرداخت نمایید.

3-پرداخت کارت به کارت:  مبلغ قابل پرداخت را از طریق عابر بانک به شماره کارت 6037697444883141 به نام علی طلایی واریزکرده و شماره ارجاع پرداخت خود را به شماره ی 66414637 اطلاع دهید.

بانک کتاب درسی ، کتاب ، خرید کتاب غیر درسی ، بانک کتاب ، بانک کتاب غیر درسی ، ارسال کتاب به شهرستان ، خرید اینترنتی کتاب ، گیتامهر ، کتاب خوانی ، کتاب الکترونیکی ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، فروشگاه آنلاین کتاب
تگ ها
اخبار
آخرین محصولات