کلاغ سپید

انتشارات «کلاغ سپید» در سال 1389 با هدف ایجاد کتابهای کمک آموزشی در کلیه مقاطع تحصیلی ، کار خود را شروع نمود. این انتشارات در آغاز به کار خود، کتاب‌های کار در 3 پایه راهنمایی را تدوین نمود و تمامی این کتب به مدارس راه پیدا کردند؛ به گونه ای که کتاب عربی سوم راهنمایی این انتشارات در سال 1392 جزو یکی از چهار نامزد دریافت تندیس کتاب برگزیده در دهمین جشنواره رشد قرار گرفت. با تغییر نظام آموزشی، این انتشارات آغاز به تدوین و گردآوری کتب کار برای پایه دبستان نمود که با کتب درسی تازه وزارت آموزش و پرورش منطبق بود. کتاب‌های کلاغ سپید در 3 گروه انتشار یافته اند که عبارتند از: گروه نخست با نام مجموعه کتاب‌های راهنمای گام به گام که در آن کتب کلیه متون درسی به صورت جامع و کامل قرار گرفته است و به کلیه فعالیت‌های کلاسی و تمرینات قرار گرفته شده در کتب درسی پاسخ کامل و گسترده داده شده است. گروه دوم، مجموعه کتاب‌های کار کلاغ سپید است که هدف آن ایجاد آمادگی در دانش‌آموز به منظور شرکت در آزمون های کلاسی است. در این گروه کتب کار طبق متون کتاب درسی فصل‌بندی شده است. هر یک از فصل های کتاب شامل درسنامه و پرسش های گوناگون از آسان به دشوار می باشد. امتحانات میان نوبت اول، نوبت اول، نوبت دوم و پایانی نیز طبق مبلغی که آموزش و پرورش به منظور طراحی آن تعیین نموده است ارائه می شود. گروه سوم، کتاب­‌های چهل قدم می باشند که دارای درسنامه‌های جامع و گسترده از مطالب ابتدایی تا سطح تیزهوشان است. پس از آن به منظور آمادگی بهتر و بالاتر دانش‌آموزان عزیز در آزمون های ورودی دانشگاه‌ها و مدارس استعدادهای درخشان، سوالات های چهارگزینه ای با پرسش های کلیدی قرار گرفته است.

مجموعه کتب انتشارات کلاغ سپید از پایه پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم در پنج دسته ۴۰ قدم، شاهکار، شاه‌کلید، لی‌لی‌پوت و توربوجت انتشار یافته است. بعضی از خصوصبات و ویژگی های کتب انتشارات کلاغ سپید عبارتند از:

کتب راهنمای گام به گام

راهنمای گام به گام به منظور جواب دهی به کلیه پرسش های کتاب درسی، تمامی مفاهیم درسی را به صورت جامع شامل می شود و به تمامی فعالیت‌های کلاسی و تمریناتی که در کتاب درسی وجود دارد، پاسخ گسترده داده است. همچنین این کتب دارای متون اضافی و نکته های کلیدی می باشد که موجب ایجاد آمادگی در دانش‌آموزان برای کلاس درس می شوند.

کتاب‌های شاهکار

قسمت نخست این کتاب کمک آموزشی، درسنامه‌های روان و طبق آخرین تغییرات کتب درسی را در بر می گیرد. در هر یک از دروس، پرسش هایی در گروه بندی های گوناگون و با هدفی خاص قرار گرفته است که دانش آموز با خواندن آنها با سوالات گوناگون و مفهوم‌ هر یک از آنها آشنا می گردد.

قسمت دوم کتاب شاهکار بخش امتحانی آن می باشد. در این بخش، پرسش های امتحانی بااهمیت هر فصل به همراه جواب تشریحی آنها به منظور ایجاد آمادگی در دانش آموزان قرار گرفته است. یک علامت خاص در کنار برخی از پرسش ها قرار گرفته است که مشخص می نماید که آموزش موارد لازم و موردنیاز آن بخش به شکل فیلم در اپلیکیشن رایگان کلاغ سپید موجود می باشد.

مجموعه کتاب‌های لی‌لی پوت

کتب لی‌لی‌پوت انتشارات کلاغ سپید مخصوص کلیه درس های مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد که تالیف گردیده است. هدف اساسی این کتاب، ایجاد یک شیوه آموزشی تازه بر پایه سوال و جواب به منظور آموزش باسرعت و کامل تمامی موارد آموزشی و امکان یادآوری متون درسی در کوتاه ترین زمان می باشد. در این کتب تلاش شده تمامی موضوعی بیان گردد و کلیه موارد موردنیاز به منظور جواب به آزمون‌های سراسری، آزمایشی و … قرار گیرد.

مجموعه کتاب‌های شاه کلید

این کتب به منظور تعلیم و راهنمای کلیه کتاب‌های درسی و همینطور برطرف کردن ایرادات و موارد مبهم دانش‌آموزان در پاسخ دهی به پرسش ها و تمرینات کتاب درسی در کلیه پایه های تحصیلی تالیف گردیده است. بااهمیت ترین خصوصیت کتب شاه‌کلید، جواب دهی به کلیه پرسش ها، فعالیت‌ها و تمرینات کتاب درسی می باشد.

مجموعه کتاب‌های توربوجت

هدف از انجام این پرسش های دوگزینه‌ای، تعلیم بادقت، عمقی و جزئی کلیه مطالب به عنوان قدم نخست به منظور جوابدهی به پرسش های تشریحی و تستی می باشد.

مجموعه کتب دفتر کار

دفترهای ریاضی کلاغ سپید برای پایه دبستان و متوسطه اول انتشار یافته است و در آن کلیه تمرینات، کار در کلاس‌ها و فعالیت‌های موجود در کتاب درسی ریاضی مقاطع گوناگون قرار دارد که فضای مناسب به منظور جواب دهی به آن پرسش ها نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که دانش‌آموزان با اسکن QR کد مندرج قرار گرفته بر روی جلد این دفترها و به کمک نرم‌افزار AR می‌توانند به جواب تمرین‌ها دست یابند و این گونه از صحت جوابهای خود مطمئن شوند.

تگ ها
اخبار
آخرین محصولات