گچ

معرفی گچ

گچ از قدیمی ترین وسایل ارتباطی انسان ها است و به دلیل شکل بسیار آسان و ساده آن تا به حال مباحث بسیاری را آموزش داده است. هم اکنون انتشارات گچ نیز برای این نام ارزش نهاده و تلاش می کند با کتب آسان و جذاب، مباحث آموزشی نوجوان را تدوین کند.

پس از 8 سال فعالیت مستمر در آیریسک، بیشترین تعداد صد درصدی دانش آموزان کشور را مشاهده می کنیم. با وجود اینکه در این مدت توسعه المپیاد در مناطق محروم از اهداف اساسی این انتشارات بوده است ولی خود آن ها عنوان می کنند که در حال حاضر در اول مسیر قرار داریم و باید کوشش خود را افزایش دهیم. س

اهداف و برنامه‌های انتشارات گچ

  • گسترش المپیاد

ما معتقدیم که در المپیاد موارد بسیاری به منظور ارائه وجود دارد که تاکنون به آن توجه نشده است. ما تلاش می کنیم تا در دانش آموزان برای این گونه موارد آمادگی لازم را ایجاد نماییم. در نتیجه به منظور بالابردن توانایی عمومی و تخصصی دانش آموزان در سراسر کشور با تعداد زیادی از استادان با تجربه و ماهر کشور همکاری می کنیم تا با همفکری و مشورت، محصولات آموزشی و مشاوره‌‌ای را در بخش المپیاد و دانش تخصصی نوجوانان تدوسن نماییم.

  • کتاب ارزشمند

ما در تلاش هستیم تا کتب پر محتوا و باارزشی را تالیف نماییم و در اختیار نوجوانان قرار دهیم. متاسفانه در حال حاضر تعداد کتبی که از جلد بسیار زیبایی برخوردار هستند ولی نگارش و مطالب کتاب آموزنده و پر محتوا نمی باشد بسیار افزایش یافته و سبب می شود تا بچه ها و نوجوانان پس از چند صفحه مطالعه کتاب آن را رها کنند.

  • خلاقیت و کارآفرینی

مجموعه‌ آیریسک با همکاری تعدادی از افراد در حوزه آموزشی که تمامی آنها از استعدادهای جوان کشور می باشند، تصمیم دارد پروسه آشنایی با فرآیند تولید و تفکر در بین  این دسته از افراد را سرعت ببخشند. همه افراد مطلع هستند که برای یافتن کار باید فعالیتی صورت دهند و آماده کردن نوجوانان با فضای کسب و کار در رشته‌های نظری تخصصی و همچنین به وجود آوردن بستر مناسب برای پیشرفت در این بخش از اهداف بلندمدت گچ می باشد.

  • کند و انعطاف‌پذیر

ما برای انجام فعالیت های خود اصلا عجله ای نداریم و تلاش ما این است در هر کاری امکان‌سنجی و تحقیق لازم را انجام دهیم. تجربه‌ اندک ما در حوزه آموزش که کمی بیشتر از یک دهه می باشد مشخص می کند که دوام و اثرگذاری درست بعد از فکر کردن ایجاد می شود و پس از گذشت این مرحله ، منعطف بودن و توجه به نظرات سیر افراد موجب ارتقا کیفیت محصول خروجی می شود.

تگ ها
اخبار
آخرین محصولات