از ایران برای شرکت در نمایشگاه کتاب لایپزیک در فرانکفورت دعوت به عمل آمد

اولیور تیله، به عنوان رئیس نمایشگاه کتاب لایپزیک با شرکت در غرفه های ملی  ایران در نمایشگاه کتاب از ایران برای شرکت در نمایشگاه کتاب لایپزیک دعوت نمود.
دعوت تیله از ایران برای برای شرکت در این نمایشگاه بنابر گزارش های به دست آمده از حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،تیله رئیس نمایشگاه لایپزیک با حضور در غرفه ملی ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت آلمان و بازدید کرن از این غرفه بیان کرد: تمام افرادی که از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرده اند تجربه بسیار خوبی از آن داشته اند و از نمایشگاه کتاب ایران به نیکی یااد میشود. ایران نه تنها کشوری با قدمت بسیار زیادی میباشد بلکه از فرهنگ و تمدن بسیار بالایی هم برخوردار است. بدین جهت نمایشگاه کتاب لایپزیک به طور رسمی از ایران دعوت می‌کندکه در این نمایشگاه شرکت نماید و نیز ما به شدت مشتاقیم که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شرکت داشته باشیم.

او همچنان بیان کرد: غرفه کتاب ملی ایران که در آن نماد یک شهر بکار رفته است تامل برانگیز است و نیز بسیار ستودنی میباشد.

قادر آشنا، که قائم مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است در راستای این بازدید علاوه بر معرفی نمودن نمایشگاه کتاب و نیز ظرفیت های بیان کرد:ما این آمادگی را دارا هستیم که از ظرفیت نشر و تجربه های هر دو نمایشگاه بهره ببریم.

او همچنان از تیله برای شرکت در نمایشگاه کتاب تهران دعوت کرد و نیز گفت : آشنا در ادامه ضمن دعوت از رئیس نمایشگاه کتاب لایپزیک برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: امید دارم که با شرکت در نمایشگاه کتاب تهران و بازدید این نمایشگاه با شکوه از نزدیک بتوانیم همکاری متقابل را گسترش دهیم.

همچنین آشنا در پیشنهاد این بازدید پیشنهاد تبادل غرفه و همکاری دو نمایشگاه را هم نیز مطرح نمود که نتیجه بر این شد که در سال اول بازدید و شرکت در نمایشگاه کتاب فعالیتهایی به شکل آزمایشی صورت گیرد و چنان که این فعالیتها موفقیت امیز باشد به توافق نهایی برسیم.


لیست اخبار
تگ ها
اخبار
آخرین محصولات