اهدای ۱۸ هزار جلد کتاب به مناطق سیل‌زده لرستان

بر اساس گزارش به دست رسیده از سوی خبرنگاران و نیز مجموعه خانه کتاب ،این مجموعه عظیم به منظور تکمیل کردن کتابخانه های تمامی مدارس نیز نزدیک به 18 هزار جلد کتاب را در تاریخ 8 آبان اهدا کرد. بالاترین تعداد این کتاب ها به مدارسی که در مناطق سیل زده لرستان هستند امروز صبح در حضور آقای حسینی پور اهدا شد  

موسسه هایی از قبیل پایگاه خبری گلونی و خیرین و نیز رادیو فرهنگ، رادیو ایران،موسسه خانه کتاب،انتشارات دارالثقلین،کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، انتشارات سرخ،  انجمن فرهنگی ناشران با انتشارات دانش هوشیار در این کار بزرگ و بسیار ارزشمند که اهدای کتاب بوده است شرکت کرده اند.

این کتاب های اهدا شده که خانه کتاب مسئولیت آن را بر عهده داشته است در بخش های متنوعی از قبیل؛تعلیم و تربیت، کمکآموزشی ؛ کتاب های درسی و دانشگاهی، همچنین کتابهایی در زمینه علوم اجتماعی؛ مدیریت و حقوق، فلسفه و روانشناسی، ادبیات در زمینه های گوناگون از قبیل شعر و داستان و ... و نیز در زمینه صنعت ،کشاورزی،دین و... بود

لازم به ذکر است که بدانید سازمان فرهنگ و ارشاد در استان لرستان در تحویل دادن این کتاب‌های اهدا شده به مدارس شرکت داشته است.

علاوه بر اهدای کتاب به مناطق سیل زده مجموعه خانه کتاب در تامین کردن لوازم تحریر مناطق سیل زده نیز با اداره فرهنگ و ارشاد لرستان نیز مشارکت داشته است. 


لیست اخبار
تگ ها
اخبار
آخرین محصولات
بارداری 1399/10/18