بهترین سایت های خرید کتاب را بشناسید

  • خرید کتاب به صورت اینترنتی به چه صورت می باشد؟
  • چه سایت هایی برای خرید کتاب اینترنتی موجود می باشند؟
  • سایت های معتبر برای خرید اینترنتی کتاب؟
  • معرفی کتاب فروشی های آنلاین برای خرید اینترنتی کتاب؟

1. کتاب فردا

کتابفروشی فردا در راستای به وجود آوردن یک سیستم انسجام یافته و تخصصی در حوزه فروش کتاب در سال ۱۳۸۹ به طور آزمایشی فعالیت خود را شروع نمود تا خرید کتاب را به شکل اینترنتی فراهم نماید. این سیستم بر اساس یک پروژه کارشناسی ارشد در بخش مدیریت بازاریابی و فروش، بعد از بررسی جامع و همه سویه نمونه های موفق در دنیا مانند آمازون دات کام، کتابفروشی های زنجیره‌ای بارنس اند نابل و بوردرز طراحی و اجرا شد.

هم اکنون بالای ۸۷ هزار عنوان کتاب در این سیستم معرفی شده و امکان خرید کتاب ها به طور اینترنتی به راحتی انجام می شود. تعداد زیادی از ناشران و مراکز انتشار کتاب،  پخش کتاب های انتشار یافته خود را از طریق این سیستم انجام می دهند.

۲ . مژده بوک

مژده بوک با بیشتر از ۳۰۰۰۰ عنوان کتاب که دارای مجموعه ای که شامل ۱۹۰۰۰ کتاب از نویسندگان داخلی و خارجی و ۷۰۰۰ مترجم و خالق و همچنین سایر کتاب های گوناگون می شود این افتخار را دارد که با بیشتر از ۱۷۰۰ ناشر به منظور انتشار آثار همکاری نماید و این گستردگی فعالیت موجب شده تا بتواند مجموعه جامعی از کتب را در اختیار دوستداران کتاب بگذارد. در مژده بوک تمامی افراد از سراسر کشور می توانند کتاب های مورد نیاز خود را در بخش های مختلف علوم انسانی ، علوم تجربی و پایه ، علوم ریاضی و فنی ، علوم کشاورزی و هنر به طور الکترونیکی جستجو ، خریداری و دریافت نمایند.

۳ . جیحون

فروشگاه اينترنتی جيحون فعاليت خود را از سال ۱۳۸۶ به منظور آسان کردن خريد كتاب شروع نمود. از آن زمان تاکنون فروشگاه جيحون همیشه سعی کرده است تا علاوه بر كتاب با کامل کردن محصولات فرهنگی خود‏ جوابگوی نياز مخاطبان خود باشد. خدمات جيحون در جهت باور به ارزشمند بودن زمان شما می باشد. کتابفروشی جیحون امید دارد که در كنار آنها يک قدم جلوتر باشيد و از تجربه‌ خريد آنلاين و راحت محصولات فرهنگی لذت ببريد.

۴ . قاصدک

فروشگاه اینترنتی قاصدک در سال ١٣٩٥ زیر نظر انتشارات انوار الهدی و کتابفروشی هدایت به وسیله پورتال شاپرک، توسط تیم قاصدک افتتاح گردید.

هدف از افتتاح فروشگاه قاصدک:

  • به وجود آمدن شبکه فروش و پخش مستقیم و بدون واسطه میان ناشران و خوانندگان کتاب
  • اطلاع رسانی در بخش کتاب و معرفی آثار انتشار یافته مهم و خواندنی
  • افزایش فروش و پخش محصولات فرهنگی مانند کتاب ، نرم افزارهای مرتبط به کتاب ، نشریات و سرگرمی
  • انتشار کتاب با موضوعات گوناگون و زبان های مختلف

۵ . کتاب رایا

کتاب رایا در سال ۱۳۸۸ کار خود را در حوزه انتشار و توزیع کتاب های کمک آموزشی آغاز نمود. این مجموعه در جهت عرضه هرچه بیشتر خدمات مستقیم به مردم، بعد از شش ماه فروش تلفنی کتاب، فروش در تمام بخش ها و فرستادن آنها به کلیه نقاط تهران را در دستور کار قرار داد. چهار سال کوشش مداوم، پیگیری صادقانه و خدمت رسانی به مشتریان تهرانی موجب شد هم اکنون شور و نشاط زیادی ایجاد شود تا به تمامی هموطنان عزیز در تمامی کشور خدمت رسانی نماید. کتابفروشی اینترنتی رایا با همکاری با تیمی باتجربه و ماهر در راستای فراهم کردن کتابهای موردنظر افراد در کوتاهترین زمان ممکن و پوشش دهی کلیه نقاط کشور در خدمت شما عزیزان می باشد.

۶ . کتابیسم

کتابیسم در تلاش می باشد تا علاوه بر معرفی کتب ارزشمند دنیا، شرایط جستجو و خرید اینترنتی کتب فارسی و غیر فارسی را برای علاقه‌مندان در سراسر کشور در کتاب‌فروشی الکترونیکی خود ایجاد نماید و تلاش بر این است که با گذشت زمان کتب بیشتری را به منظور استفاده مطالعه کنندگان ایجاد نماید.

۷ . انتشارات نگارنده دانش

تمایل انتشارات نگارندۀ دانش، تولید کتب کاربردی می باشد با سه اولویت ”مطالب کامل و جدید“، ”کیفیت ظاهری“ و ”مدنظر قرار دادن اولویت های مخاطب“، و به همان صورت که انتظار می رفت با رعایت این استاندارد، این مجموعه با استقبال زیادی از سوی مخاطبان خود قرار گرفت. رسیدن به این هدف نتیجه همکاری با مؤلفان و متخصصان سطح اولی می باشد که سال های زیادی در این بخش مشغول به فعالیت می باشند و علاوه بر تجربه بالا از توانایی تدریس زیادی برخوردار می باشند. 

۸ . وب سایت کتاب. آی آر

کتاب دات آی آر سایت کاملی می باشد که کلیه اطلاعات در رابطه با تمامی کتب انتشار یافته از سال ۱۳۷۵تا به کنون در آنجا وجود دارد. در این سایت شما می‌توانند از طریق جستجوی نام کتاب، نام نویسنده، اسم ناشر و یا موضوع ، اطلاعات کتاب مورد نظر خود را بدست آورید.علاوه بر این شما می توانید تا در صفحه اصلی، اطلاعات آخرین کتاب های انتشار یافته در ایران را در فاصله زمانی کمتر از یک هفته از منتشر شدن کتاب به وسیله ناشر مشاهده نمایید.

از سایر خصوصیات این وب سایت می توان به امکان دست یافتن کاربران به مشخصات کتابشناختی کامل، تصویر روی جلد و فایل پی دی اف صفحات نخستین کتاب اشاره نمود.
سیستم پخش کتاب و خدمات مشتریان ما با استفاده از زیرساخت‌های استاندارد، تحویل به موقع کالا کتاب را تضمین می نماید و پشتیبانی پاسخگو شما عزیزان می باشد.

۹. ای کتاب

دستیابی و بدست آوردن اطلاعات موردنیاز در زمینه كتاب در كشور ما همیشه با مسائل زیادی روبرو بوده است. اين فقدان سبب شد تا ای کتاب با به وجود آوردن اين سايت اطلاعات کامل و سودمندی را در ارتباط با ناشرين، نويسندگان، مترجمين و همچنين معرفی جدیدترين عناوين كتاب در اختیار کاربران قرار دهد.

۱۰ . فدک بوک

فدک بوک مرجع تخصصی معرفی و فروش کتاب در ایران می باشد. دسته بندی های گوناگون کتاب با تنوع زیاد به ویژه در حوزه کتب دانشگاهی در فدک بوک موجود می باشد. فدک بوک با دردست داشتن بخش زیادی از بازار عرضه کتاب در ایران و با تنوعی بسیار زیاد از ناشرین گوناگون، در همراهی مشتریان در حوزه معرفی و نقد تخصصی کتاب و پروسه خرید، بسیار کوشش می نماید. کاربران و مشتریان فدک بوک دارای از حق انتخاب بالایی برخوردار هستند و به منظور خرید کتاب می توانند اطلاعات جامعی از کتاب را در این سایت مشاهده نمایند و کتاب درست خود را به طور مطمئن خریداری نمایند.

از جمله تفاوت های بارز فدک بوک این است که علاوه بر تیم حرفه ای در بخش فناوری اطلاعات و بازاریابی اینتنرتی، این سایت به وسیله یک گروه تخصصی نشر و توزیع کتب دانشگاهی مدیریت و پشتیبانی می شود. همچنین علاوه بر فروش کتاب، پخش کتاب های انتشار یافته ناشران و مؤلفان و مترجمان از جمله فعالیت‌های تخصصی فدک بوک می باشد. فراهم کردن کتاب های مورد نیاز دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و سایر سازمان‌ها و نهادهای علاقه‌مند به کتاب نیز به طور حرفه‌ای به وسیله قسمت مربوطه در فدک بوک صورت می گیرد.


لیست اخبار
اخبار گیتامهر
آخرین کتاب ها
نرم افزار مدیریت مدارس