کتابفروشی شبانه روزی گیتامهر

بانک کتاب گیتامهر با هدف به وجود آوردن یک سامانه انسجام یافته و تخصصی، در سال 1382 کار فروش کتاب را آغاز و مشغول به فعالیت شد. بانک کتاب گیتامهر با سالها سابقه در زمینه فروش کتاب ، امکان خرید حضوری و غیر حضوری را برای هموطنان عزیز ایجاد کرده است و به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شما عزیزان ارائه می دهد.

همچنین کتابفروشی شبانه روزی گیتامهر به عنوان نماینده ناشران برگزیده کشور ، عرضه کننده خدمات و فروش کتاب به صورت شبانه روزی در سطح تهران و شهرستانها می باشد. بانک کتاب در بخش های گوناگون مانند کتب درسی، کمک آموزشی، کنکوری، دانشگاهی، روانشناسی موفقیت، رمان، تاریخی و ... آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.  بانک کتاب گیتامهر توانسته فروشگاه اینترنتی کامل و جامعی را با عرضه بیش از 3 میلیون نسخه کتاب ایجاد کند که این کتابها شامل کتب آموزشی و غیر آموزشی می شود. کتابفروشی شبانه روزی گیتامهر نمایندگی فروش ناشران زیادی از جمله فاطمی،مرآت، گاج، قدیانی و .... را دارا می باشد و عرضه کننده کتب درسی و کمک درسی در تمامی مقاطع و کلیه رشته ها می باشد. همچنین بانک کتاب گیتامهر کلیه کتب خود را با ضمانت و مناسب ترین قیمت به شما ارائه می کند.

تخصص بانک کتاب گیتامهر در حوزه فروش کتاب به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری می باشد و شما به آسانی می توانید کتب و محصولات آموزشی ناشران گوناگون را در کتاب فروشی شبانه روزی گیتامهر پیدا کنید. از مزایای کتاب فروشی گیتامهر می توان به ارسال سریع ، موجود بودن کلیه کتب و محصولات و بروز بودن محصولات اشاره کرد. بانک کتاب شبانه روزی گیتامهر بهترین و مطلوب ترین خدمات را در کوتاهترین زمان به شما عزیزان ارائه می دهد.

بانک کتاب گیتامهر منبع کاملی برای دانش آموزان و دانشجویانی می باشد که تصمیم به تهیه کتب تخصصی دارند و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.  

 

 

 

 

 

 

 

 


لیست اخبار