کتابفروشی شبانه روزی گیتامهر

بانک کتاب گیتامهر  فعالیت خود را در زمینه فروش کتاب از سال 1382 شروع کرد که هدف این مجموعه بزرگ ایجاد یک سامانه اختصاصی و سامان یافته بود که با تلاش شبانه روزی  و سابقه ای که بانک کتاب گیتامهر در زمینه فروش کتاب دارد ، حال بانک کتاب گیتامهر توانسته امکان خرید حضوری و غیر حضوری کتاب و ارائه خدمات به طور شبانه روزی را برای مردم ایجاد نماید.

علاوه بر آنچه گفته شد بانک کتاب شبانه روزی گیتامهر نماینده ناشران برگزیده کشور میباشد که به طور شبانه روزی ارسال و فروش کتاب را در تهران و شهرستانها انجام میدهد. بانک کتاب در شاخه های مختلفی از قبیل کتاب درسی، کتاب های کمک آموزشی، کتاب کنکور، کتاب دانشگاهی، کتاب روانشناسی موفقیت، رمان، تاریخی و ... آماده عرضه خدمات به شکل شبانه روزی به مردم در سرتاسر کشور می باشد.  بانک کتاب گیتامهر دارای فروشگاه اینترنتی بزرگ و جامعی میباشد کامل که قادر بوده در این فروشگاه اینترنتی کتاب عرضه ای بالای 3 میلیون نسخه کتاب را ایجاد نماید که منظور از این کتاب ها،کتب آموزشی و غیرآموزشی میباشد. کتابفروشی شبانه روزی گیتامهر نمایندگی فروش کتاب ناشران متعددی را ازقبیل فاطمی،مرآت، گاج، قدیانی و .... را دارد و ارائه دهنده کتب درسی و کمک درسی درکلیه مقاطع تحصیلی و تمام رشته ها می باشد. در ضمن بانک کتاب گیتامهر تمام کتاب های خود را با قیمتی مناسب و ضمانت به شما عرضه مینماید.

بانک کتاب گیتامهر کتاب های خود را به شکل تلفنی ،خرید حضوری و نیز آنلاین به فروش میرساند و سهولت را برای شما در دسترسی به کتاب مورد نظر فراهم می نماید که شما از هرجای کشور میتوانید کتاب مورد نظر از ناشر مورد نظر را خریداری نمایید.  از مزایای بانک کتاب گیتامهر می توان به ارسال سریع و تکمیل بودن موجودی کتاب ها و نیز ارائه محصولات جدید اشاره نمود. بانک کتاب شبانه روزی گیتامهر مطلوب ترین خدمات را در کمترین زمان به شما دوستان عزیز عرضه می نماید.

بانک کتاب گیتامهر در حقیقت منبع کاملی برای محصلین اعم از دانش آموز و دانشجو می باشد که نیاز به کتب تخصصی دارند و شبانه روز خدمات خود را در زمینه فروش کتاب به شما عزیزان ارائه میدهد.

 

 

 

 

 

 

 


لیست اخبار
اخبار گیتامهر
آخرین کتاب ها
نرم افزار مدیریت مدارس