۱۰ برنامه جام باشگاه های کتابخوانی در نمایشگاه کتاب کاشان برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اعلام کرد : برنامه های جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان همراه با رونمایی از قرآن دست نویس در نمایشگاه سراسری کتاب کاشان صورت گرفت.

10 برنامه جام باشگاه های کتابخوانی در نمایشگاه کتاب کاشان برگزار شد.

میثم نمکی با عنوان این موضوع که شعرخوانی و دکلمه کتاب به وسیله اعضای کتابخانه شهرک 22 بهمن، نقالی از کتابخانه آیت الله صبوری (ره)، آموزش اوریگامی به وسیله کیمیا نامور و هدیه نعمت الهی از دبستان پیله وریان، مسابقه تکمیل داستان با معرفی کتاب «کاشان دارد از تشنگی می میرد» از انجمن ادبی فروغ کاشان، شاهنامه خوانی از مدرسه محمد رسول الله(ص)، معرفی پروژه شهر دوستدار کتاب توسط مریم مروتی ملاسرایی، نقالی خوانی امیر حسین رافعی نوش آبادی، کارگاه آموزش تصویرگری کتاب کودک به وسیله عطاردی از جمله این برنامه ها می باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به صراحت اعلام کرد: کتاب «کاشان دارد از تشنگی می میرد» نوشته 23 کودک و نوجوان کاشانی و گردآوری یکی از انجمن های ادبی این شهرستان است.

او در ادامه گفت: قصه گویی مادر و کودک از مدرسه حاج علی دایی، از برنامه های دیگری است که ویژه ششمین روز نمایشگاه می باشد و برنامه جنبی جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان است.

نمکی عنوان کرد: در هفتمین و روز پایانی برگزاری سومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان، نشست با عنوان پرورش خلاقیت در کودکان به وسیله فاطمه میرحسینی ساعت 17:30، رونمایی و جشن امضای کتاب هایی از نویسندگان دارای معلولیت به وسیله اداره بهزیستی کاشان و ساعت 18:30 کارگاه آموزش عناصر داستان ایرانی توسط منیرعسگرنژاد در غرفه شاسوسا برگزار می شود.

ویژه برنامه های جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان با همکاری اداره آموزش و پرورش کاشان، از ساعت 16 تا 19 در نمایشگاه سراسری کتاب کاشان اجرا می گردد.

لازم به ذکر است سومین نمایشگاه سراسری کتاب کاشان، به عنوان چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان و سیصد و هفتاد و هفتمین نمایشگاه کتاب استانی کشور با عرضه بیش از 63 هزار عنوان کتاب از 276 ناشر و نمایندگی از ساعت 15 تا 21 روزهای پنجم تا یازدهم دیماه در مصلی بقیة الله الاعظم (ع) این شهرستان برگزار شد.

این نمایشگاه با مشارکت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، فرمانداری ویژه کاشان، شورای اسلامی شهر کاشان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، بانک شهر، شهرداری کاشان و ستاد برگزاری نماز جمعه کاشان برپا شده است.


لیست اخبار
تگ ها
اخبار گیتامهر
آخرین کتاب ها
نرم افزار مدیریت مدارس