ریشه اصلی
خرید اینترنتی کتاب از بانک کتاب گیتامهر

خرید اینترنتی کتاب از بانک کتاب گیتامهر

مجموعه ای کامل از همه کتاب های کلیه انتشاراتی ها

برای یافتن کتاب مورد نیازتان در بین کتاب های انتشاراتی های گوناگون دیگر لازم نیست تمام سایت ها را زیر و رو کنید یا بدتر از آن درگیر ترافیک و اتلاف وقت و گشتن در کتاب فروشی های مختلف شوید.

برای دسترسی به مجموعه کامل و جدیدترین کتاب های به چاپ رسیده کلیه انتشاراتی های کشور کافیست به سایت  gitamehr.ir مراجعه کرده و کتاب مورد نیازتان را با مناسب ترین قیمت تهیه کرده و درب منزلتان آن را تحویل بگیرید.

درصورتی که کتاب موردنظر شما در سایت ثبت نشده است میتوانید از منو درخواست کتاب ، نام کتاب را به همراه یک شماره تماس در فرم درخواست کتاب ثبت نمایید.همکاران ما کتاب شما را تهیه کرده و برای هماهنگی نحوه ارسال با شما تماس میگیرند.

نحوه ارسال :

 ارسال رایگان کتاب (شهر تهران)

مفتخریم توانستیم تا با تمهیدات لازم کتاب های خریداری شده از سوی مشتریان عزیزمان در شهر تهران را در کمترین زمان ممکن به آنها تحویل دهیم این بدین معنیست که وقتی اقدام به خرید آنلاین و یا تلفنی کرده اید ظرف مدت ۱ الی ۲ روز کاری پس از ثبت درخواستتان میتوانید کتابتان را درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال با پیک بادپا (شهر تهران)

درصورتیکه سفارش خود را پیش از ساعت 17 ثبت نمایید میتوانید کتابتان را با پیک بادپا 2 الی 3 ساعته درب منزل تحویل بگیرید.سفارشاتی که بعد از ساعت 17 در سایت با پیک بادپا ثبت شوند صبح روز بعد برایشان ارسال خواهد شد.

ارسال با پست پیشتاز 

سفارشات شهرستان پس از پرداخت هزینه از جانب مشتری با پست پیشتاز ارسال می شوند. اینگونه سفارشات پس از 4-5 روز کاری به دست مشتریان میرسد.

نحوه پرداخت :

1-پرداخت آنلاین: میتوانید مبلغ و وجه کتاب را به شکل آنلاین از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید .

2-پرداخت درب منزل (ویژه مشتریان شهر تهران): بعد از تحویل کتاب مبلغ را به ماموران ارسال تحویل دهید.

3-پرداخت کارت به کارت:  مبلغ قابل پرداخت را از طریق عابر بانک به شماره کارت 6037697444883141 به نام علی طلایی واریز نمایید و شماره ارجاع پرداخت خود را به شماره ی 66414637 اطلاع دهید.

کتاب ، خرید کتاب ، بانک کتاب ، ارسال کتاب به شهرستان ، خرید اینترنتی کتاب ، گیتامهر ، کتاب خوانی ، کتاب الکترونیکی ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، فروشگاه آنلاین کتاب