ریشه اصلی
لیست کتاب فروشی های برتر تهران (بهترین کتاب فروشی های تهران)

لیست کتاب فروشی های برتر تهران (بهترین کتاب فروشی های تهران)

از زمان کتابت تا کنون پنج‌ هزارسال می گذرد. کتاب‌های اولیه در قاب لوح‌های گلی بودند. ولی هر چه جلوتر آمدیم، بنا بر دسترسی بشر به قابلیت های بیشتر و عوض شدن نیازهای انسان به ارتباطات و اطلاعات، قالب کتاب‌ها هم تغییر یافت و به تکامل رسید. در همین خصوص و برای همگانی کردن فرهنگ کتابخوانی در بین مردم بر آن شدیم که فهرستی از ۱۰ کتاب فروشی برتر تهران که فعالیت آن ها  به شکل اینترنتی می باشد را برای شما در این مقاله بگنجانیم . این فهرست بر اساس نتایج جست و جو تهیه گشته و در این مقاله آورده شده است.

لیست کتاب فروشی های برتر تهران (بهترین کتاب فروشی های تهران)

1)کتاب فروشی گیتا مهر

این کتاب فروشی در سال 1382 فعالیت خود را تحت عنوان بانک کتاب آغاز نمود و بعد ها عنوان آن به گیتا مهر تغییر یافت.این کتاب فروشی بنیان گذار بانک کتاب در ایران می باشد و در سال 1386 توانست رتبه اول در بخش توزیع کتاب های آموزش را در میان 10 ناشر برتر به دست آورد. گیتا مهر توانست در سال های 92 تا 94 بیشترین بازدید کننده و هم چنین متنوع ترین فروشگاه کتاب ایران را به خود اختصاص دهد. در حال حاضر کتاب فروشی گیتامهر با ایجاد فروشگاه اینترنتی کامل و جامع و ارائه بیش 3 میلیون نسخه کتاب ، اعم از آموزشی و غیر آموزشی در حال خدمت رسانی به جامعه کتاب دوستان می باشد.

https://gitamehr.ir

2)کتاب فروشی فردا

کتابفروشی فردا در ابتدا در سال ۱۳۸۹ فروش کتاب را به صورت یک سیستم منسجم و تخصصی به طور آزمایشی آغاز نمود تا بتواند توانایی لازم برای راه اندازی فروش اینترنتی کتاب را به دست آورد. در حال حاضر این سیستم بر اصل یک پروژه کارشناسی ارشد در زمینه مدیریت بازاریابی و فروش، بعد از ارزیابی های دقیق و همه جانبه کتاب فروشی های قدرتمند جهان از جمله آمازون دات کام، کتابفروشی های زنجیره‌ای بارنس اند نابل و بوردرز طراحی و راه اندازی شد. هم اکنون بیش از ۸۷ هزار عنوان کتاب در این سیستم ثبت شده و می توان کتاب ها را خیلی راحت به صورت آنلاین خریداری نمود.

http://www.fardabook.com/

3)کتاب فروشی شهر کتاب

شهرکتاب بر این اساس تاسیس گشت که تولید و توزیع اطلاعات، اصلی ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. در اولین نمایشگاه، شهرکتاب با توزیع ۶۰۰۰ عنوان کتاب ایرانی و خارجی با استقبال بی نظیر گروه‌های کوناگون بسیاری از علاقه مندان کتاب مواجه شد که خود بازگو کننده نیاز مردم بود و درک این نیاز از سوی این کتاب فروشی و نحوه  پاسخگویی شهرکتاب به آن بازتاب وسیعی در رسانه‌های خبری ایجاد کرد.

http://shahreketabonline.com/

4)کتاب فروشی بوک لند

بوک لند پالادیوم، اولین مرکز از مجموعه کتاب فروشی های بوک لند، با نگاهی جدید به توزیع اقلام فرهنگی و میسر نمودن بستری مناسب برای تعامل بیشتر میان پدید آورندگان و مخاطبین این آثار، در مجتمع بزرگ پالادیوم شروع به کار نموده است. از دیگر فعالیت های این مجموعه می توان به برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری همچون رونمایی کتاب یا آلبوم موسیقی، برگزاری جلسه با نویسندگان و مترجمان، راه اندازی نمایشگاه های آثار تجسمی و برپایی کارگاه های آموزشی و تفریحی مخصوص کودکان اشاره کرد.

http://www.book-land.ir

5) فروشگاه کتاب پرهام

این مرکز ویژه فروش انواع كتاب هاي رشته معماري ، عمران ، شهرسازي ، مرمت ، و سایر رشته هاي این گروه می باشد.

http://www.parhambook.com/

6) انتشارات جنگل

این انتشارات دارای سه دهه سابقه فعالیت در امر فروش  کتاب می باشد و همچنین دارای امکانات مدرن و پیشرفته ای می باشد. یکی دیگر از ویژگی های انتشارات جنگل برخورداری از کارمندان  مجرب و زبده است که با استفاده از توان فنی و ظرفیت­ های موجود، جایگاهی مناسب برای تبادل اندیشه و همکاری با مشتریان خود ایجاد کرده است.

http://www.junglepub.org/

7)فروشگاه کتاب فرهنگ

این فروشگاه اينترنتي دارای كلي كتاب کارآمد و پرطرفدار است كه مشتریان آن می توانند کتاب های خود را با۲۰درصد تخفيف تهیه و درب منزل تحویل بگیرند.

http://www.ketabfarhang.ir/

8)باغ کتاب تهران

این کتاب فروشی مجهز به پنج فضای اصلی است که شامل: ۱- فروشگاه موضوعی کتاب ۲- فروشگاه کودک و نوجوان ۳- فروشگاه محصولات فرهنگی ۴- نمایشگاه فصلی ۵- سالن‏ های همایش می شود.

http://www.bagheketab.ir

9) فروشگاه فرهنگان

فرهنگان یک فروشگاه اینترنتی وسیع است که در اصل به شهر کتاب ابن سینا وابسته است که توانسته از این طریق کلیه کتاب ها و وسایل مورد نیاز فرهنگی کاربران خود را مرتفع سازد.

http://www.efarhang.com

10) وبسایت میدان انقلاب

این فروشگاه اینترنتی بستری را فراهم ساخته تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به کاربریهای واقع در میدان انقلاب راه اندازی شده است.

http://www.enqelab.net/

کتاب ، خرید کتاب ، بانک کتاب ، ارسال کتاب به شهرستان ، خرید اینترنتی کتاب ، گیتامهر ، کتاب خوانی ، کتاب الکترونیکی ، فروشگاه اینترنتی کتاب ، فروشگاه آنلاین کتاب
تگ ها
اخبار گیتامهر
آخرین کتاب ها
نرم افزار مدیریت مدارس