دریافت

یکی از انتشاراتی قدیمی برای داوطلبان کنکور از پرکاربردترین و مطلوب ترین انتشارات به حساب می آید انتشارات دریافت می باشد که موسس و بنیان گذار این انتشارات دکتر هامون سبطی می باشد که ناشران این انتشارات از رتبه های برتر و تک رقمی کنکور سراسری بوده اند که هم از تالیف کنندگان کتاب های دریافت بوده و هم دروس گوناگون را به داوطلبان کنکور تدریس می نمایند.

هامون سبطی توانست بزرگترین بانک کتاب آموزشی را که از پایه دبستان تا دبیرستان مفید و کاربردی است را تحت عنوان انتشارات دریافت تاسیس کند.  انتشارات دریافت یک مرجع مناسب برای خرید آنلاین کتاب های کمک درسی مثل تناسب مفهومی و قرابت معنایی به قلم دکتر هامون سبطی و سایر دروس از قبیل املا و لغت های فارسی در کنکور سراسری و... می باشد.کتاب های ادبیات انتشارات دریافت به دانش آموزان شیوه صحیح خواندن شعر را آموزش می دهد و اینکه نسبت به کلمات تازه هم آشنایی پیدا نمایند و نیز از تست های مفهومی آزمون سراسری شناخت پیدا کنند.

 کتاب های انتشارات دریافت باعث پیشرفت چشمگیر شما در راستای یادگیری و تفهیم مطالب کتب درسی تان میگردد. کتاب های این انتشارات عبارتند از کتاب های زیست عمارلو و کتاب های همایش ، بیست و…. از نکات مثبت و ارزنده این انتشارات بایستی موارد ذیل را نام برد:

  •  توضیح  مطالب کتاب درسی به شکل جامع و کامل و مفهومی و به صورت خط به خط
  • پاسخ  تشریحی کلیه جواب های کتاب
  • مورد نیاز برای استفاده  دانش آموزان تیز هوش و عادی

در بعضی از سوالات کتاب های انتشارات دریافت منبع سوالات کتب بااعتبار داخلی و خارجی و امتحانات کشوری و بین المللی بیان گشته است. کتاب های انتشارات دریافت برای تمام مقطع و تمام رشته ها انتشار یافته ولی کتاب های عمارلو تنها در خصوص زیست تالیف گشته اند. شما امکان خرید کتاب های عمارلو زیست دهم یازدهم دوازدهم را در بانک گیتامهر به شکل آنلاین و حضوری دارید.

خرید کتاب های عمارلو زیست دهم یازدهم دوازدهم

چنانچه که داوطلب کنکور رشته تجربی میباشید ، به شما پیشنهاد خرید کتاب های عمارلو زیست دهم یازدهم دوازدهم را می دهیم که بتوانید مهارت خود را در زیست تقویت نمایید. کتاب های عمارلو به قلم علی محمد عمارلو  از کتب کمک آموزشی ای می باشد که  در زمینه زیست تالیف شده و منجر به بالابردن سطح علمی دانش آموزان در این حوزه آموزشی می گردد که آمادگی داوطلبان را برای کنکور سراسری افزایش میدهد و این امر در رسیدن به نتیجه مطلوب نیز موثر می باشد. درس زیست از مهمترین درس در رشته تجربی به شمار می آید که بالا زدن درصد تست این درس در کنکور سراسری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

خود شخص دکتر عمارلو رتبه 7 کنکور سراسری تجربی را کسب کرده که تحصیلات خود را در دانشگاه تهران گذرانده است. دکتر عمارلو تدریس کننده در آموزشگاههای برگزیده  و معتبر به داوطلبان کنکور می باشد که این اموزشگاهها عبارتند از هدف -فرزانگان -علامه - کوشش و بسیاری از مراکز اموزشی دیگر. دانش آموزان با خرید کتاب های عمارلو زیست دهم یازدهم دوازدهم میتوانند مهارت تست زنی خود را تقویت کنند و  یادگیری مطالب زیست را برای خود آسان تر نمایند.

 

کلیه کتاب های کمک آموزشی منتشر شده در انتشارات دریافت مهر تایید وزارت آموزش و پرورش کشور را دریافت کرده است و برترین ناشران همچون  دکتر هامون سبطی  و عمارلو این کتاب ها را تالیف کرده اند که منبعی عالی برای تست کنکور می باشد. از دیگر فعالیت های انتشارات دریافت، بررسی و تحلیل جامع و کامل آزمون های آزمایشی و کنکور سراسری می باشد.

تگ ها
اخبار
آخرین محصولات