گل واژه

آگاهی یافتن دقیق از نیازها و درخواست های هر گروه از مخاطبان

از شروع فعالیت انتشارات گل‌واژه دو دهه می گذرد و حوزه کاری این انتشارات در بخش تالیف کتب کمک آموزشی در پایه های مختلف و در راستای تحول نظام آموزشی کشور می باشد که در اثر شناخت دقیق الزامات و تقاضای مخاطبان گوناگون از جمله دانش‌آموزان، دبیران، اولیاء، مشاوران تحصیلی و ... و هموار ساختن آن‌ها می باشد و در این راه در همه حال انتشارات گل واژه تلاش کرده تا مطلوب ترین و به روز ترین طراحی و انتشار محصولات کمک آموزشی را عرضه نماید.

همکاری با تیم‌های باتجربه و ماهر در تمامی قسمت ها

انتشارات گل‌واژه با استفاده از مهارت کارمندان باتجربه و حرفه ای خود در قسمت های مختلف همیشه در حال عرضه بهترین تالیف، طراحی و تولید محصولات خود می باشد. این انتشارات به دلیل اراده و سوابق مجموعه خود همیشه در راستای جذب سلایق مختلف در تمامی گروه‌های مخاطبان می باشد و در این راه در همه حال موفق عمل نموده است.

به کارگیری از ابزارهای نوین به منظور ایجاد ارتباط دو سویه با مخاطبان

انتشارات گل‌واژه در راستای دسترسی آسان تر کلیه مخاطبان خود (دانش‌آموزان، دبیران و ...) به محصولات خود و پخش متوازن منابع کمک آموزشی اقدام به استفاده از سیستم‌های نوین عرضه محصولات کره است. انتشارات گل‌واژه در جهت انجام پروژه قیمت‌گذاری مطلوب ، محتوای سودمند و کاربردی و کیفیت چاپ بالای محصولات، امیدوار است توانسته باشد ابزارهای آموزشی مطلوبی را در حد مقام و ارزش مخاطبان خود عرضه کرده باشد.

انتشارات گل واژه

معرفی بعضی از محصولات انتشارات گل واژه:

 • کتاب های کار و تمرین ابتدایی
 • کتاب های کار و تمرین متوسطه اول
 • کتاب های کار و تمرین متوسطه دوم
 • گل تک(ابتدایی، متوسطه اول و دوم)
 • گلبرگ برای دروس مختلف ویژه متوسطه اول و دوم
 • گل پلاس(ابتدایی، متوسطه اول و دوم)
 • طبق بندی ویژه متوسطه اول و دوم

گروه محصولات نشر گل‌واژه

انتشارات گل‌واژه در جهت برطرف کردن نیاز کنونی دانش‌آموزان و همچنین سیاست‌های کلان آموزش و پرورش، قدم های بزرگی برداشته و توانسته است برخلاف مشکلات زیاد در این بخش، 7 دسته محصول عظیم را که هر یک از آنها از تعدادی عنوان کتاب کمک آموزشی دارا می باشند، تولید و برای مخاطبین خود منتشر نماید. این 7 دسته محصول هر یک خصوصیات مخصوص به خود و کاربردی ویژه دارند که عبارتند از:

 • مجموعه کتاب‌های طبقه‌بندی شده (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه)

مجموعه کتب طبقه‌بندی شده به منظور جواب دهی به احتیاجات تمام پایه‌های تحصیلی و در راستای تکمیل روال آموزش، تالیف و منتشر گردیده است. طبقه‌بندی و نحوه قرارگیری درسنامه‌ها با برنامه هفتگی آموزشی این امکان را ایجاد کرده است تا دانش‌آموز بتواند در هنگام سال تحصیلی متناسب با مطالبی که معلم تدریس می‌کند، درسنامه‌های مربوطه را مرور کند و از طرف دیگر با جوابدهی به پرسش ها و آزمون‌ها از ثبت شدن مطالب در ذهن خود اطمینان حاصل نماید.

 • مجموعه کتاب‌های کار و تمرین (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه)

کتب کار و تمرین از بخش های بااهمیت در حوزه کتاب‌های کمک آموزشی می باشد که در راستای یادگیری عمیق و گسترش آموزش و همچنین ثبت آموخته‌های دانش‌آموزان منتشر می گردد. انتشارات گل‌واژه بر اساس آشنایی با نیازهای اساسی و سلایق گوناگون دبیران و دانش‌آموزان توانسته این کتب را انتشار دهد. بر اساس تمرین‌های گوناگون و طبقه‌بندی شده این کتاب‌ها با برنامه هفتگی آموزشی، این امکان ایجاد شده است تا دانش‌آموزان بتوانند در زمان سال تحصیلی هم‌زمان با تدریس معلم به منظور تثبیت بیشتر مطالب بااهمیتی که تکرار آن‌ها لازم و واجب می باشد ، از آن‌ها بکار ببرد.

 • مجموعه کتاب‌های گلبرگ (راهنمایی و متوسطه)

یکی از دغدغه‌های دانش‌آموزان در شب امتحان دسترسی به منبعی مناسب از سوالات مهم امتحانی و آشنایی با نحوه طراحی و سطح سوالات است. نشر گل‌واژه با توجه به نیاز دانش‌آموزان برای ارتقاء نمرات امتحانی موفق به تولید مجموعه کتاب‌های گلبرگ شده است. این مجموعه با ارائه سوالات طبقه‌بندی شده همراه با پاسخ تشریحی این امکان را فراهم نموده تا دانش‌آموز بتواند در ایام امتحانات نوبت اول و دوم با بکارگیری آموخته‌هایش توانایی خود را در حل سوالات امتحانی بسنجد و مفاهیمی را که در طول سال تحصیلی فراگرفته از طریق پاسخ سوالات و آزمون‌ها مرور نماید. از سوی دیگر آشنایی با تفکر طراحان سوالات امتحانی می‌تواند از اضطراب شرکت در آزمون‌ها کاسته و نمره درسی دانش‌آموزان را ارتقاء بخشد.

 • مجموعه سوالات دروس (ابتدایی و راهنمایی)

کتاب‌های مجموعه سوالات دروس نشر گل‌واژه در راستای شبیه‌سازی پرسش های آزمون طراحی و تولید گردیده است. این مدل از کتاب‌ها دارای خلاصه ای از نکات و مباحث آموزشی بااهمیت می باشد که همراه با آن پرسش های طبقه‌بندی شده به شکل درس به درس همراه با جواب های تشریحی با رویکرد نوین آموزشی عرضه شده است. آزمون‌های پایانی هر درس دارای سوالات گوناگون به همراه چند دوره آزمون نوبت اول و دوم همراه با جدول بارم‌بندی، یک آزمون کامل را برای دانش‌آموزان شبیه‌سازی می‌کند. در آخر نیز جدول ارزشیابی توصیفی و کیفی کمک قابل توجهی به دانش‌آموزان و دبیران می کند.

 • بسته آموزشی فیزیک 1 و آزمایشگاه (اول متوسطه)

بسته آموزشی فیزیک 1 و آزمایشگاه بر اساس بالاترین استانداردهای آموزش فیزیک در حال حاضر و باکیفیتی بسیار مطلوب انتشار یافته است. این بسته حاوی کتاب دانش‌آموز، کتاب کار و نرم‌افزار تعاملی می باشد که ارتباطی متناسب میان آن‌ها ایجاد شده است. این برای اولین بار است که یک بسته آموزشی با کیفیتی مطلوب تالیف و منتشر می گردد. در کتاب کار مکان مناسبی به منظور جواب دهی دانش‌آموزان به هر یک از سوالات درنظر گرفته شده است. در نرم افزار تعاملی علاوه بر تعداد زیادی آزمایشگاه مجازی و شبیه‌سازی تقریبا 70 آزمایش نوآورانه با وسایل راحت در ارتباط با مباحث گوناگون فیزیک 1 فیلمبرداری و قرار گرفته است. سعی زیادی شده تا قسمت های مختلف این بسته از ارتباطی هماهنگ برخوردار باشند و جوابگوی کلیه نیازهای دانش‌آموز در طول سال تحصیلی باشد.

 • فرهنگ واژگان دانش‌آموز (اول، دوم و سوم متوسطه)

فرهنگ لغت دانش‌آموز به منظور دست یافتن راحت دانش‌آموزان به معنای لغات هر سه زبان ادبیات فارسی، عربی و انگلیسی در یک کتاب در مقاطع اول، دوم و سوم دبیرستان انتشار یافته است. تکرار ، تمرین و ممارست در یادگیری و به خاطر سپردن معنای لغات بسیار حائز اهمیت می باشد. دانش‌آموزان با یادگیری معنای هر کلمه از کتاب‌های ذکر شده می‌توانند میزان قابل توجهی از نمره را در امتحانات گوناگون کسب کنند. به همین دلیل در جهت آسان شدن امر یادگیری، این مجموعه در اندازه جیبی منتشر شده است.

 • مجموعه کتاب‌های ماک (سال چهارم متوسطه)

با نگاهی به میزان دشواری کنکورهای انجام شده در سال‌های اخیر، در خواهید یافت که هنگامی می‌توانید پرسش های تستی را به درستی جواب دهید که مطالب کتاب درسی را به طور مفهومی یاد گرفته باشید. به منظور کمک به دانش‌آموزان در راستای انجام شدن این مورد بااهمیت، نشر گل‌واژه تلاش کرده است در بین کتاب‌های منتشر شده در مقطع چهارم متوسطه و کنکور، مجموعه کتاب‌های ماک را با محتوا و ساختمان کاملا متفاوت و همچنین انتخاب سوالات گوناگون و کاملا کارشناسی شده مخصوصا در بخش سوالات تستی تالیف نماید. ماک مخفف کلمات مرور، آموزش و کنکور می باشد و کتب این مجموعه می‌تواند موجب اتصال مفاهیم کتاب درسی و پرسش های کنکور شود . این کتاب با رویکرد تستی و طبق برنامه آموزشی هفتگی طراحی و مطالب آن طبقه‌بندی گردیده است.

تگ ها
اخبار
آخرین محصولات